Eesti English Русский
Otsi
 

Massaaž

Tervendav, ergutav ja tasakaalustav Hiina punktmassaaž kogu kehale

Ainulaadne kolm ühes massaaž: klassikaline+akupunktuur+energeetiline massaaž. Väga tugeva mõjuga energiakanalite avamiseks ja erinevate organite probleemide lahendamiseks ning jääkainete (sealhulgas liigse vee) eemaldamiseks.

Hiina punktmassaaž on üks vanimaid meditsiinilisi protseduure, mis mõjutab organismi bioloogiliselt aktiivseid punkte tugevdades kaitsevõimet. Teraapia põhimõte on tasakaalustada energiaid. Massaaž toimub erinevate meridiaanide, punktide ja lihaste survestamise, hõõrumise ja silitamise kaudu, seda käte ja sõrmede abil ning erineva intensiivsusega. Punktmassaaž aitab organismil ka viirustest kiiremini vabaneda, seetõttu võib esialgu tunduda, et pärast massaaži on haiguse sümptomid ägenenud. Tegelikult organism põeb haigust kiiremini läbi. Punktmassaaž ei ravi haigusi, kuid teatud akupunktide mõjutamine aitab tervisel kiiremini taastuda, tõstab vastupanuvõimet ja aitab ka tulevikus hoiduda külmetushaigustest.

Põhilised akupunktuuri ja meridiaaniteraapiaviisid on: nõelravi,  akupunktuuride mõjutamine kuumusega (mokša) ja punktmassaaž või nende kombinatsioon.

·         Massaaž vähendab valusid ja leevendab tugevaid lihaspingeid.

·         Tõstab töövõimet ja toonust, parandab mälu ja tähelepanu.

·         Väga mõjus energiakanalite avamisel ja jääkainete (sealhulgas liigse vee) eemaldamiseks.

·         Parandab seedesüsteemi ja verevarustust organites, seega paraneb organite funktsioon.

Tasakaalustab psüühikat, vähendab stressi

·         Aitab organismil viirustest kiiremini vabaneda.

Head tulemused: pea-, kaela- ja seljavalude korral, stressi,unetuse,astma jm hingamisteede haiguste korral, liigeste- ja lihaste probleemide, ainevahetushäirete, naistehaiguste korral jpm

Vastunäidustused. Punktmassaaž on keelatud pahaloomuliste kasvajate, raskete infektsioonhaiguste, avatud luumurdude, tuberkuloosi, raskete neeru- ja südamehaiguste, raseduse ajal.

Protseduuri kestus 1- 1h ja 40 min. Konkreetne massaaž sisaldab nii klassikalise-, energeetilise- ja akupunktuuri massaaživõtteid.

Soovituslik kord: 7-10 sõltuvalt vajadusest; minimaalselt 3 korda, 2-3 korda nädalas.

Hiina punktmassaaž Tui Na alustel

Tui Na on Hiina traditsiooniline holistiline ravimeetod, mis sisaldab massaaži, akupunktuuri manuaalteraapiat ja valu leevendamise manipulatsiooni. Eesmärgiks on hoida eluenergia ehk qi voolu tasakaalus, seega on tegemist profülaktilise ja tasakaalustava teraapiaga.qi dünaamiline aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi. Tasakaalus qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitlust. Eluenergia aktiveerimine ja tasakaalustatud voolamine tagatakse akupunktuuri punkte, meridiaane ehk energiakanaleid mõjutades.
Massaaž hõlmab kogu keha: kaela, selga, tuharaid, käsi, jalgu, pead ja nägu.
Tui Na on pehme punktmassaaž, kus bioaktiivseid punkte mõjutatakse piki meridiaanide kulgu silituse (tui) või näpistuse (na) võtetega lisades patsutusi, vajutusi, koputlemisi, hõõrumisi, hakkimisi ja rullimisi ning venitusi.
Massaaž võib toimuda nii otsekontaktis nahaga kui läbi riiete.
Sobib igas vanuses inimesele.
Efekt: Hiina massaaži lõpptulemusena lõõgastuvad lihased, paraneb vere-, energia- ja lümfiringlus, käivitab keha eneseabi süsteemi, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi.
Tui Na on tõhus erinevate selja- ja liigesevalude korral, aitab krooniliste valude, sporditraumade, unetuse, stressi, kõhukinnisuse, peavalude, külmetushaiguste korral ning organismist viiakse välja jääkained.

Soovituslik teraapiate arv : 7x

Iidsed näonoorendamissaladused  

Iga päev pöörduvad paljud inimesed plastikakirurgide ning kliinikute poole, et muuta nahk kaunimaks keemiliste ning kirurgiliste protseduuride abil.

Iidsed näonoorendamise saladused Hiina meditsiini kaudu eeterlike õlidega pakub holistilist alternatiivi nooruse säilitamiseks, kosutades samal ajal ka kogu ülejäänud keha. See looduslik nahahoolduse programm aitab vananemise märkidega võidelda näo punktmassaaži abil, mis on iidne Hiina meditsiinist alguse saanud praktika. Protseduuri tõhusust tugevdavad lisatud eeterlikud õlid ja mantrad, mis mõjuvad lisaks füüsilisele ka psüühiliselt.
Efekt: Kuna näol on mitmed akupunktuuripunktid, mille kaudu saame mõjutada nii magu, sapipõit, jämesoolt, silmi, kõrvu jne, siis nende punktide kaudu saab:

 • taastada naha nooruslikkuse
 • anda vaimset selgust
 • panna silmad särama
 • leevendada lõuapiirkonna pingeid ja koordinatsiooni häireid
 • puhastada kõri ja stimuleerida harkeelundit
 • vabastada alateadvuses peituvat viha ja loobumist
 • tugevdada immuunsüsteemi
 • reguleerida energia ja vere voolamist
 • leevendada hambavalu
 • taastada elurõõmu
 • leevendada nina kõrvalurgete vaevusi
 • parandada lõhnataju
 • saavutada positiivsema meelteseisundi
 • parandada vaimset ja füüsilist tervist
 • vastu võtta sisemisi sõnumeid
 • tasakaalustada mees-ja naisenergiaid kehas
 • leevendada peavalusid ja liigset muretsemist jpm

Sobib kõigile vaatama east ja soost.
Vastunäidustused nagu teistegi massaažide korral:
suured põletikud, nakkushaigused, palavik, alkoholi-ja narkojoove, rasedus

Protseduuri pikkus umbes 1 tund.

 

Tai refleksoloogiline jalamassaaž

Ulatudes juurtega Hiina rahvaravi ja ajurveda õpetustesse, on Tai jalamassaaž osa iidsest ida refleksoloogiast. Jalalabal asuvad kõikide organite peegeldused ehk tsoonid.
Sõna reflexus tähendabki ladina keeles peegeldust. Jala kaudu saab mõjutada terviku ülejäänud piirkondi, nii psüühikat kui ka füüsist. Toimingul on nii ennetav, raviv kui ka taastav toime. 

Mõju: 
• rahustab ja lõdvestab kogu keha
• vähendab lihasjäikust ja –pinget 
• elavdab vere- ja lümfiringet
• stimuleerib ainevahetust
• vaigistab valu (nt pea- ja seljavalu)
• parandab enesetunnet, tasakaalustab psüühilist seisundit
• tugevdab immuunsüsteemi

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on kõige traditsioonilisem ja levinum massaažiliik. Massaaž aktiveerib  eelkõige vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaži tulemusel suureneb organismi vastupanuvõime haigustele.

Energeetiline nn "keskuse" massaaž
Tehakse mööda mao-põrna kanalit, aktiveerides seega eelkõige magu ja põrna ning nende funktsioone.
Kuna magu ja põrn on Hiina meditsiinis meie nii füüsiliseks keskuseks (asudes kõhupiirkonnas, seega keha keskosas) kui ka energeetiliseks keskuseks, kuna kõhupiirkonda läbivad paljud teiste organite kanalid, aga eelkõige seetõttu, et on Hiina meditsiinis teistele õige töörütmi andjad. Seega -kui on mao või põrnaga probleeme, siis on tavaliselt probleeme varem või hiljem ka teiste organitega. Kui nemad on tasakaalus on ka inimese üldine tasakaal paigas (nii füüsiline kui psüühiline). Mõned koolkonnad ravivadki pea iga probleemi korral vaid mao-põrna kanalit, et need siis omakorda tasakaalustavad teisi.
Väga tõhus massaaž (eelkõige seedimisele, vereringele, psüühikale).

On-site massaaž e. kiirmassaaž
Lp Firmajuhid!
Eduka vaimse töö eelduseks on hea kehaline seisund. Istuva tööviisiga töötajad kaebavad sageli peavalu, uimasust ja halba enesetunnet. Selle põhjuseks on sundasendist tingitud lihaspinged, mis takistavad normaalset vereringet, tagajärjeks on töötaja töövõime kiire langus tööpäeva kestel (kuni 50%). Pikaajaline sundasendist tekitatud takistus verevarustuses loob soodsa pinnase ka kutsehaiguste tekkeks.

Seda aitab parandada kiirmassaaž (15 min), mida saab teha otse töökohal. Ei vaja lisa investeeringuid! Tehakse spetsiaalsel toolil, mille massöör kaasa toob. Teostatakse läbi riiete.
Helistage ja tuleme kohale!
On-site ehk kiirmassaaž nüüd ka Keila Tervisekeskuse fujaees.


Patience, homepage creation is underway!   
Koduleht Elitec'st